Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Various - Trip To The Andes
Stan Płyty: Very Good Plus (VG+)
Stan Okładki: Very Good Plus (VG+)
Uwagi: Jewel Case: Very Good Plus (VG+)
Wykonawca: Various
Tytuł: Trip To The Andes
Wytwornia: Ark 21 Records
Nr. Katalogowy: 61868 10008 2 2
Format: CD | Compilation
Data Wydania: 1997
Kraj: US
Gatrunek: Electronic
Styl: Trance|Dub|Trip Hop|Drum n Bass|Ambient|Tribal
2 - Hidden Chipsters - New Day
3 - Mr. Psyke - The Drop
4 - Zone 12 - Moody Pan Pipes
5 - Aphrodite - Q-Flutes
6 - Youth - Half Moon
7 - Transglobal Underground - Cazares Mix
8 - Finitribe - Kusga Quilla (Remix)
9 - Pylon King - Mask Of Inner Thought
10 - Astralasia - Orgo Mogo
11 - Fun-Da-Mental - Sufi Inca
12 - µ-Ziq - Mo Sox Punchay
Various prezentuje kompilację Trip To The Andes, wydaną przez Ark 21 Records w 1997 roku. Album łączy różnorodne style muzyczne, takie jak trance, dub, trip hop, drum n bass, ambient oraz tribal, tworząc unikalną atmosferę, która przenosi słuchaczy w podróż przez dźwięki Andów. Produkcja charakteryzuje się bogatymi teksturami, rytmicznymi pulsacjami oraz etnicznymi elementami, które nadają całości wyjątkowy klimat. Wydanie oznaczone numerem katalogowym 61868 10008 2 2.
Płyta w formacie CD | Compilation, wydana w US, prezentuje się w świetnym stanie zachowania. Stan nośnika określono jako Near Mint (NM or M-). Kompilacja ta jest interesującym przykładem fuzji elektronicznych brzmień z tradycyjnymi wpływami, co czyni ją istotnym elementem dla miłośników muzyki elektronicznej lat 90. Materiał odzwierciedla rozwój gatunków, które zdobyły popularność w tym okresie. Pozycja warta uwagi dla kolekcjonerów muzyki elektronicznej i ambientowej.
| Country | US |
|---|---|
| Release Listing ID | 3993833137 |
| Style | Trance|Dub|Trip Hop|Drum n Bass|Ambient|Tribal |