Używamy cookies aby ułatwić korzystanie ze sklepu. Zgodnie z dyrektywą dotyczącą prywatności w sieci, musimy zapytać o Twoją zgodę na zapisywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.
Wojciech Młynarski - Szajba
Stan Płyty: Near Mint (NM or M-)
Stan Okładki: Very Good Plus (VG+)
Uwagi:
Wykonawca: Wojciech Młynarski
Tytuł: Szajba
Wytwornia: Pronit
Nr. Katalogowy: SLP 4008
Format: 2x Vinyl | LP | Album | Stereo
Data Wydania: 1980
Kraj: Poland
Gatrunek: Pop
Styl: Comedy|Vocal|Poetry|Ballad
A2 - Niedziela Na Głównym
A3 - W Co Się Bawić
A4 - Światowe Życie
A5 - Polska Miłość
A6 - Jesteśmy Na Wczasach
B1 - Bynajmniej
B2 - Dzieci Kolumba
B3 - Lubię Wrony
B4 - Szajba
B5 - Przyjdzie Walec I Wyrówna
B6 - Przedostatni Walc
C1 - Trochę Miejsca
C2 - Ballada O Dzikim Zachodzie
C3 - Ballada O Malinach
C4 - Gdzie Orawa I Gdzie Spisz
C5 - A Wójta Się Nie Bójta
C6 - Podchodzą Mnie Wolne Numery
D1 - Nie Ma Jak U Mamy
D2 - Obiad Rodzinny
D3 - Daj Des
D4 - Absolutnie
D5 - Hotel „Europa”
D6 - Ułańska Fantazja
Wojciech Młynarski prezentuje album Szajba, wydany przez Pronit w 1980 roku. Ten wyjątkowy projekt łączy elementy komedii, wokalu, poezji i ballady, tworząc charakterystyczne dla Młynarskiego brzmienie. Jego utwory są pełne ironii i refleksji, a jednocześnie emanują humorem, co czyni je interesującymi dla szerokiego grona słuchaczy. Album odzwierciedla ducha epoki, w której powstał, łącząc różnorodne style muzyczne w spójną całość. Wydanie oznaczone numerem katalogowym SLP 4008.
Płyta w formacie 2x Vinyl | LP | Album, wydana w Polsce, prezentuje się w świetnym stanie zachowania. Stan nośnika określono jako Near Mint (NM or M-). Album jest ważnym elementem polskiej kultury muzycznej lat 80., ukazującym unikalny styl Młynarskiego, który łączył rozrywkę z głębszymi przesłaniami. Pozycja obowiązkowa dla kolekcjonerów muzyki pop i poezji śpiewanej.
| Country | Poland |
|---|---|
| Release Listing ID | 3791007044 |
| Style | Comedy|Vocal|Poetry|Ballad |